Home Blog Kontakt Kulaté stoly

Registrujte se zdarma jednou z možností

REGISTRACE PŘEDNÁŠEJÍCÍCH

Vzdělání na prázdniny

ČLÁNEK 5 MIN

Vysvědčení předáno, škola zavřela své dveře a konečně může začít něco, na co jsme se všichni tak dlouhou dobu těšili – prázdniny! Už žádné počítání rovnic, žádné drcení dějin národa, žádné úmorné diktáty, už jenom krásné dvouměsíční volno! Určitě už někam balíš kufry a chystáš se na pořádnou cestu, proto ti zde přináším nějaké to počtení a poslouchání, aby ti utíkala rychleji.


I když máš učení za sebou, i o prázdninách je ale dobré se osobně rozvíjet. Nový pohled na věc ti ukáže Facebooková stránka Kritické myšlení https://www.facebook.com/krimys/, která se snaží o to, aby lidé kriticky přemýšleli a používali rozum.

Audiokniha Designérem osobního života od Billa Burnetta a Davea Evanse ti zase ukáže, jak si můžeš navrhnout svůj spokojený život na míru přesně jako designér. Dozvíš se:

Za 349,- můžeš stáhnout na této stránce: https://www.progresguru.cz/audioknihy/84-designerem-vlastniho-zivota-bill-burnett-dave-evans

Dále si můžeš poslechnout pár zajímavých rozhovorů. Například Petr Ludwig vyzpovídal snowboardistku Evu Samkovou, a to jak o závodění, tak o syndromu vyhoření, který ji potkal po neuvěřitelném mediálním zájmu o její osobu po výhře na zimní olympiádě v Soči https://www.petrludwig.com/deeptalks/06-eva-samkova. Dále si můžeš poslechnout rozhovor od Jiřího Rosteckýho, zakladatele stránky MladýPodnikatel.cz, který zase vyzpovídal Helenu Košťálovou z EKS o tom, co činí zaměstnance v práci šťastnými https://mladypodnikatel.cz/helena-kostalova-eks-co-cini-zamestnance-v-praci-stastnymi-t35012.

Doufám, že tě něco zaujalo a přeji ti krásné prázdniny!

Pao