Home Blog Kontakt Kulaté stoly

Registrujte se zdarma jednou z možností

REGISTRACE PŘEDNÁŠEJÍCÍCH

Bezva akce v dubnu

ČLÁNEK 3 MIN

Lídrárna

Tento měsíc je na programu inspirativní setkání s Michalem Šrajerem, který je „Chief Happiness Officer“. To je člověk, jehož úkolem je, aby lidi na pracovišti jejich práce bavila. No není to hustý? Registruj se a přijď 17.4. v 18.00 h. Bude to stát za to!

Noc vzdělávání

Úžasná celovečerní akce pro všechny, kteří se zajímají o vzdělávání. Máš možnost se podívat na Pedagogickou fakultu UK, seznámit se se zajímavými lidmi a odnést si spoustu nových poznatků. Akce se koná 4. dubna, začíná od 18.00 h a vstup je zdarma.

Barcamp

...ten už vlastně v diáři máš, viď :)

Prázdné domy

Zajímají tě domy, ze kterých sálá vůně historie a nikdo už v nich dlouho nebydlí? Pak je přesně tento projekt pro tebe. Lidé společně prázdné domy objevují, snaží se o nich dát vědět ostatním a  zachraňovat je. Také pořádají procházky jako třeba:

Baba, aneb Prázdné domy konečně na Babě což je vycházka s výkladem. Koná se 11. dubna, vstupné je 100,- Kč a začátek v 17.00 h.

A nebo Hrabalova Libeň - prázdné domy a mizející čtvrť, která začíná v 10.00 h a koná se 28. dubna.

Mindfulness Club

Je ve tvém životě tak trochu divočina? Občas se nezastavíš, nespíš, nestíháš, nejíš, jsi nervozní a máš depky? Tak bys měl určitě alespoň několik minut denně věnovat tréninku mindfulness (všímavosti). A co to je? Řekněme, že meditace pro západní svět, čili pochopitelná a přijatelná pro každého z nás. Tak přijď třeba na otevřený workshop Mindfulness Clubu, který se koná od 18.30 h, 13.4. (to abys byl pak koncentrovaný na Barcamp) a uvidíš. Vstup zdarma. Nevyhovuje termín? Tak zkus tento.

Skautský institut

A náš známý, akcemi nabušený SI.

Je libo si trochu zadiskutovat? Tak navštiv Debatní klub. Máš možnost přijít každé pondělí od 19.30 h. A co se po učení ve škole trochu protáhnout? Jóga to jistí! Vstupné dobrovolné a na výběr buď 10.4. nebo 17.4. od 19.00 h. Nutná je pouze registrace. Pro další úžasné akce koukni na jejich Facebook.

Doufám, že pro tě nějaká akce zaujala :).

Měj se krásně!

Klaudi