Home Blog Kontakt Kulaté stoly

Registrujte se zdarma jednou z možností

REGISTRACE PŘEDNÁŠEJÍCÍCH

Akce na březen, které si nesmíš nechat ujít

ČLÁNEK 3 MIN

Začnu městskou knihovnou, ve které seženeš zajímavé přednášky za hubičku. Zajdi si třeba na:

Literární dílny s Terezou Matouškovou - pokud tě baví psaní, doraž na tento workshop. Tereza ti představí různá cvičení a seznámíš se s podobně smýšlejícími lidmi, koná se 29.3. a začátek je v 16.00 na Smíchově, vstup zdarma, nutná registrace ( https://www.mlp.cz/cz/akce/e21657-literarni-dilny-s-terezou-matouskovou/)

Dále určitě stojí za to navštívit Skautský institut na Staromáku. Každý den tady můžeš narazit na zajímavou akci. Jejich kompletní program vychází až na konci předešlého měsíce. Proto se měj na pozoru a sleduj jejich FB https://www.facebook.com/skautsky.institut/ nebo webové stránky https://www.skautskyinstitut.cz/.

Lídrárna. Už samotný název napovídá, že nepůjde o ledajaké manažery. Půjde o ty nejlepší. Každý měsíc pořádají inspirativní povídaní.

Tento měsíc to bude Lenka Mrázová, která je úspěšnou lektorkou, blogerkou, networkerkou, mentorkou a inspirátorkou. Vstupné je dobrovolné, ale je dobré si zajistit místo registrací. Koná se 21.3. od 19.00 v Coworking Sněmovní 7 na Malé straně. http://lidrarna.cz/ a FB https://www.facebook.com/lidrarna/.

Škola 21 - smyslem této organizace je uvědomění si svého vnitřního já a objevení tak toho, co nás skutečně naplňuje tak, aby naše rozhodnutí byla v souladu s ním (více zde https://www.skola21.com/proc-jsme). Jejich workshopy a lekce na sebe navazují, a tak je určitě fajn o nich vědět. Jedním z nich je:

Mapování kompetencí - dvouvíkendový kurz o poznání svých hodnot a vytvoření vlastního “životního projektu” ( https://www.skola21.com/mapovani-kompetenci)

Vnitroblock ( https://vnitroblock.cz/) je kapitolou sám pro sebe. Nevšední prostor, který vdechuje všem eventům originální atmosféru. Sem si zajdi na kafčo, na výstavu, do kina, na workshop, na přednášku nebo na cokoliv, co se nabízí. Těžko vybrat...

Studio ALTA je multikulturní centrum se zaměřením na moderní tanec ( https://www.altart.cz/), ale můžeš zde narazit i na cestovatelské přednášky, jako je třeba tato:

Impact Hub je inspirativní coworkingový prostor (co to je si přečti zde https://www.hubpraha.cz/coworking/) s nepřeberným množstvím akcí, které zaujmou. Tady nevyberu nic konkretního. Prostě si s nimi sesynchronizuj Google kalendář a uvidíš to zoufalstí. Denně toho tolik propásneme :D!

Jestli si nenašel akci podle tvého vkusu, pak koukni na stránky jednotlivých projektů a organizací a tam si vyber ze široké nabídky. Toto jsou jen má, subjektivní doporučení. Tak ahoj a třeba se na nějaké potkáme :).

Klaudi